Центр підтримки культурних і громадських ініціатив «Тамариск»


Напрямки діяльності:

1. Підтримка громадських ініціатив. Інформаційна, методична, організаційна та ресурсна підтримка, організація взаємодії та інформаційний супровід.
2. Об'єднання зусиль організацій громадянського суспільства і підвищення ефективності їх взаємодії з владою.
3. Комплексний розвиток місцевих територіальних громад. Реалізація програм розвитку в пілотних місцевих громадах, демонстрація якісних змін і організація роботи з передачі практичного досвіду.

Проекти:

✔ «Активно долучаємось до позитивних змін у крані» (PACT)
✔ «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральній та Східній України» (NED)
✔ «Організація заходів громадської активності в рамках проекту «uCRAZYans» (PACT)
✔ «Загальна підтримка» (Фонд Ч.С. Мотта)


Заходи:

✔ 7-ої та 8-ої Школи позитивних змін, яка включала серію тренінгів та навчальних заходів направлених на підвищення спроможності громадських організацій та інших громадських утворень.
✔ Школа проектного менеджменту – поглиблене навчання та підготовка майбутніх проектів у серії 4-денних тренінгах.
✔ Клуби позитивних змін – комунікаційні заходи для організацій громадянського суспільства
✔ Стратегічна сесія з розробки механізмів для запровадження в Україні можливості фінансування громадянами діяльності громадських організацій - напрацювання пропозицій до законопроекту «Про громадську користь та волонтерську діяльність».
✔ Залучення студентів до громадського сектору та Студентський форум «Створюємо своє майбутнє власноруч». Розробка посібника «Про громадянську освіту» для студентів, проведення комплексного навчання: серія тренінгів від того, що з себе представляє громадський сектор до прав людини та написання соціальних проектів, лекції, ігри та майстер-класи з соціальної мультиплікації, налагодження взаємодії між студентською молоддю різних вузів.
✔ Фестиваль соціальних інновацій «uCRAZYans» - велика інформативно-розважальна подія міста Дніпро, яка у новому, інтерактивно-розважальному форматі знайомило мешканців та гостей міста з громадським сектором Дніпропетровщини.


Головні здобутки:

✔ Загалом 56 громадських організацій пройшли комплексне навчання, що у подальшому дозволить підвищити якість написання та створення проектів.
✔ Проведені комунікаційні заходи (Клуб позитивних змін), що дозволило створити неформальну комунікаційну мережу взаємодії
✔ Залучено 75 громадських організацій до розробки державних механізмів фінансування громадського сектору та створення умов для розвитку. Напрацювання пропозицій до підготовки «Про громадську користь та волонтерську діяльність». Розпочато пошук політичного провайдера
✔ Більше 200 студентів з 4 навчальних закладів Дніпра пройшли навчання, результатами проекту стала налагоджена взаємодія громадського сектору та студентства у проектах, наприклад під час проведення фестивалю «uCRAZYans» 30 студентів були волонтерами та координаторами
✔ Фестиваль «uCRAZYans» став великою громадською подією міста, яка дозволила популяризувати громадський сектор Дніпропетровщини та залучити людей у роботу третього сектору. Так, про фестиваль було зроблено більше 50 публікацій, випуски на місцевих телеканалах, пости у соціальних мережах – загалом приблизне інформаційне охоплення 150 000 контактів. До громадських організацій приєднались представники цільових груп та багато іншого.

ІСТОРІЇ УСПІХУ