Обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Права»


Напрямки діяльності:

1. Сприяння інституційному розвитку організацій громадянського суспільства Волині;
2. Супровід територіальних громад у процесі стратегічного планування;
3. Вплив на формування місцевої політики з метою утвердження принципів прозорості, відкритості, підзвітності та громадської участі;
4. Демократія та права людини;
5. Адвокаційна діяльність..

Проекти:

✔ Проект «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі» (Міжнародний фонд «Відродження»);
✔ Проект «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади» (Програма «U-LEAD з Європою);
✔ Проект «Організація заходів громадської активності в рамках проекту «uCRAZYans», м. Луцьк» (Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні);
✔ Проект «Молодь в дії» (Управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації).


Участь у партнерських проектах:

✔ Проект «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці» в контексті Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору» (Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй).

Заходи та здобутки:

✔ Підвищено організаційний розвиток організацій громадянського суспільства Волині через проведення трьох воркшопів за тематиками: «Проектний менеджмент в ОГС», «PR-діяльність громадських організацій», «Фандрейзинг в діяльності громадської організації», участь в яких взяли близько 50 представників громадських організацій.
✔ Діяльність спрямована на мережування інститутів громадянського суспільства Волині, яка розпочалась завдяки неформальній зустрічі лідерів громадських організацій Волині, участь у якій взяли 29 організацій та open space на тему «Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?» за участі 30 організацій Волині.
✔ Проінформовано про ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» - план дій на 2018-2020 рр.» через публічні неформальні зустрічі з лідерами громадянського суспільства.
✔ Здійснено популяризацію серед ОСББ Волинської області проекту «Я маю право» у партнерстві з Управлінням юстиції у Волинській області.
✔ Надано супровід у реалізації освітньої та медичної реформ у об’єднаних територіальних громадах Волинської області з використанням інструментів громадської участі.
✔ Просвіта мешканців об’єднаних територіальних громад Волині щодо використання інструментів громадської участі через проведення майстер-класів «Знайди свій інструмент».
✔ Запроваджено в Устилузькій громаді Програму підтримки місцевих ініціатив, що є одним із найдієвіших інструментів залучення мешканців до вирішення місцевих проблем.
✔ 24 громадські організації залучено до проведення заходів в рамках фестивалю «uCRAZYans», що дало змогу налагодити комунікацію між мешканцями та інститутами громадянського суспільства, підвищити активність мешканців та започаткувати співпрацю серед громадських організацій як з м. Києва, м. Рівного та м. Луцька, так і з невеличких міст Волинської області (м. Нововолинськ та селища Голоби Голобської ОТГ). Представники громадських організацій мали змогу познайомитись, обмінюватись досвідом, обговорити спільні проблеми, налагодити партнерство.
✔ Посилено роль та участь молоді в процесах розвитку об’єднаних територіальних громад Волині через проведення тренінгів «Мої права і обов’язки в громаді, де я живу», в яких взяло участь більше 300 осіб.
✔ Розроблено методичний посібник «Розробка стратегії територіальної громади з використанням інструментів громадської участі. Практики ОТГ Волині».

ІСТОРІЇ УСПІХУ