“Нові знання дозволяють досягнути нових цілей задля розвитку молоді Вінниччини.”


“Наша діяльність була викликом усім, хто стверджував, що єдине і головне завдання студентів — навчатись і ще раз навчатись, тим самим обмежуючи наше право на реалізацію усіх своїх можливостей.” Так розпочинає розповідь засновник Студентського Братства Вінниччини Олександр Струсевич.

Молодіжне об'єднання “Студентське Братство Вінниччини” було засноване ще в 2015 році на базі Вінницького медичного університету. Студенти власними силами реалізовували проекти інформаційно-просвітницькі проекти, благодійні акції та навіть створили платформу для притулків для тварин «Lapkam.com». Це сайт, який передбачає можливість пошуку тварин в режимі онлайн. Таким чином, люди зможуть, не виходячи з дому, підшукати собі домашнього улюбленця, тим самим даруючи йому шанс на щасливе життя.

“Проте, нам не вистачало знання, щоб сформувати вектор руху, - зазначає Олександр Струсевич. Ситуація змінилась після співпраці з ВОПО “Джерело надії”. Після навчання з організаційного розвитку ми спільно з студентами технічного вузу організували інженерні змагання, перший раз подали заявку на грант, та виграли його. Неймовірний стимул запалив організацію по-новому. Активність проектів зросла майже вдвічі. Ми отримали перші навчання по фандрейзингу, в результаті чого створили новий напрям роботи в організації.А кількість членів нашої організації зростає активніше, ніж ми могли собі уявити!

Увійшли до складу спілки провідних громадських організацій Вінниччини “МІСТО ЗМІСТІВ”. Такі кроки допомагатимуть нам втілювати нові проектів на рівні міста, співпрацювати з провідними місцевими громадськими організаціями. Хочемо створювати проекти, які допоможуть нам рости і розвивати рідне місто!

« НАЗАД