Втілюючи мрію однієї людини, робимо кращим все суспільство


“До 2014-го року в мене навіть не виникало думок про переїзд з рідного Донецька. Там я мала успішну кар'єру, займалась розвитком міні-маркетів при АЗС, мріяла про власний будинок і велику родину”,- так розпочинає свою історію переселенка з міста Донецьк, Ольга Багрій.

“Потрібно було усе життя налагоджувати з нуля, відновити роботу, знайти новий дім . Так, замовляючи меблі, познайомились з колишнім бенефіціаром “Джерела надії”, котрий розповів про програму розвитку мікропідприємництва. За його порадою ми і звернулись до Вінницької обласної правозахисної організації “Джерело надії”.

Ольга взяла участь у програмі розвитку мікропідприємництва на Вінниччині, після пройденого курсу тренінгів і складеного бізнес-плану, учасниця програми виграла грант у вигляді обладнання на розвиток власної справи. Завдяки чому реалізувалось відкриття кафе WOKA.

Відкрили кафе «WOKA» у Вінниці Ольга з чоловіком у квітні 2016 року. «Чому ми обрали франшизу? Так розпочати ресторанний бізнес, на мою думку, легше – не потрібно нічого вигадувати, є вже готові рецепти, дизайн, сайт. Надається допомога під час відкриття, підтримка протягом усього часу роботи», - говорить Ольга.

Заклад уже багато років має постійних гостей, задоволені клієнти залишають захоплені відгуки. «Протягом цього часу ми багато чому навчилися. Постійно відвідуємо курси із навчання ресторанному бізнесу. У нашому кафе працює молодь з м. Вінниці та округи. Кількох людей ми взяли на роботу навіть без досвіду й усьому навчили, серед них є й переселенці», - пишається Ольга.

«Вінниця трохи інша, вона відрізняється від Донецька та й Донбасу в цілому. Але зараз ми вже трохи звикли, тут у нас з’явилися нові друзі», - радіє Ольга. «Завдяки цій дружбі, спілкуванню й програмам «Джерела надії», а також підтримці Міжнародної організації з міграції ми розпочали нове життя. Розраховуємо на подальший успіх свого бізнесу, а також щиро дякуємо працівникам «Джерела надії» та МОМ за увагу до проблем переселенців і щиру турботу!»

« НАЗАД