Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат»


Напрямки діяльності:

1. організаційний розвиток;
2. проведення навчальних, просвітницьких заходів;
3. підтримка громадських, місцевих та інших ініціатив;
4. посилення інституційних спроможностей організації;
5. мережування, партнерство;
6. правозахисна діяльність;
7. екологічна діяльність.

Проекти:

✔ Організація та проведення фестивалю ініціативних житомирян “uCRAZYans” (PACT)
✔ Організація та проведення мандрівного фестивалю документального кіно DocudaysUA у Житомирі
✔ Інформування місцевого населення та презентація ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" на 2018-20 рр. (ПРООН)
✔ Організаційний розвиток організацій-хабів громадянського суспільства (Єднання)
✔ Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access)
✔ “Інформаційно-просвітницька робота в громадах з метою підвиищенняобізнаності щодо поводження з відходами”
✔ “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини” у співпраці із Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області (проект “Я МАЮ ПРАВО”), (ПРООН)
✔ Програма Senior Experten Service (Служба Старших Експертів)


Заходи:

✔ Організація та проведення фестивалю ініціативних житомирян «uCRAZYans». У фестивалі взяли участь понад 30 інституцій громадянського суспільства та понад 1000 осіб – відвідувачів.
✔ Організація та проведення мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA у Житомирі, проведено 7 показів з обговореннями після кожного фільму для більш глибшого розуміння теми, до переглядів долучилось понад 1000 осіб.
✔ Інформування місцевого населення та презентація ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" на 2018-20 рр. (ПРООН)
✔ Другий регіональний дебатний турнір. Участь у турнірі взяли 8 команд (32 учасники) з Житомира, Коростишева та Ємільчине.
✔ Разом з Фондом громади Житомира провели 45 тренінгів на тему: “фандрейзингу та подолання професійного вигорання” у 20 регіонахУкраїни.
✔ Організовано зустрічі представників місцевої поліції та громадськості в рамках проекту "Поліс"(взаємодія поліції та громади).


Головні здобутки:

✔ У співпраці зКластером сталого економічного розвитку GIZ провели інформаційну компанію та навчання для 12 ОТГ Житомирщини про поводження з відходами. В рамках програми громади маютьрозробити та презентувати плани з управління відходами.
✔ Завдяки проведенню фестиваля “uCRAZYans” ми змогли створити комунікаційний майданчик між організаціями громадянського суспільства, що стало запорукою гарних партнерських відносин. Фестиваль відзначився Першими відкритими змаганнями «Житомирська осінь Nordic Walking 2018», участь в яких взяли 102 учасники віком від 6 до 92 років з України, Чехії та Польщі. Подія потрапила до реєстру «Книги рекордів України» як перші змагання зі скандинавської ходьби в обласному центрі за участі дітей.
✔ Ставши ХАБом громадянського суспільства у Житомирському регіоні змогли підсилити свою інституційну спроможність, маючи на меті підсилювати й інші НУО.
✔ В рамках програми Senior Experten Service (Служба Старших Експертів) залучили понад 10 експертівз різних направлень для бізнесу в Україні.
✔ Запровадили традицію публічного звітування організацій громадянського суспільства в Житомирському регіоні.
✔ У співпраці з Фондом громади Житомира: залучили понад 4 мільйона гривень у вигляді професійного обладнання для розвитку бізнесу в регіоні, що в свою чергу створює робочі місця

ІСТОРІЇ УСПІХУ